1. Anasayfa
  2. Doğum Kontrol Yöntemleri, Çocuk - Bebek Sağlığı
  3. Ağrısız Doğum Yapmak İsterken Sağlığından Oldu

Ağrısız Doğum Yapmak İsterken Sağlığından Oldu

Bu yazı 14 Ocak 2015, Çarşamba tarihinde yayınlandı ve 1404 defa okundu

Ağrısız Doğum Yapmak İsterken Sağlığından Oldu

Ağrısız doğum yapmak isterken bebeğini ve sağlığını kaybeden Nurgül öğretmen, şimdi bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veriyor!

DOKTOR EVE GÖNDERDİ!

Bursa'da bir dershanede edebiyat öğretmenliği yapan Nurgül Akarsu (27), 3.5 yıl önce polis memuru Suat Akarsu (37) ile evlendi. Bir süre sonra hamile kalan Nurgül öğretmen ve kocası, büyük bir heyecanla doğum tarihi olan 31 Mayıs gününü beklemeye başladı. Zaman su gibi akıp geçti ve Nurgül öğretmenle kocası, doğum için genç kadının doktorunun çalıştığı özel hastaneye gitti.

BEBEĞİ 4 GÜN YAŞADI! 

yeniden hastaneye giden genç kadın ağrısız doğum olarak bilinen 'epidural anajezi' yöntemiyle doğum yapmak istedi. Genç kadının belinden iğne yapıldı. İddiaya göre kalbi duran Nurgül öğretmen, elektro şokla yaşama döndürüldükten sonra doğuma alındı. Sezaryenle dünyaya gelen kız bebek, 4 gün sonra öldü. Talihsiz kadınsa 7 aydır bitkisel hayatta yaşam savaşı veriyor. Sağlık Bakanlığı'nın olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Çok uykum var!

 Hastane hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan Suat Akarsu, "Son sözü 'Çok uykum var' oldu. O günden beri uyanmasını bekliyoruz" diye gözyaşı döküyor.

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.