1. Anasayfa
  2. Cilt Güzelliği, Yaz Sorunları
  3. DOĞAL YAĞLARLA KALICI BRONZLUK

DOĞAL YAĞLARLA KALICI BRONZLUK

Bu yazı 27 Ağustos 2021, Cuma tarihinde yayınlandı ve 188 defa okundu

DOĞAL YAĞLARLA KALICI BRONZLUK

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bronz bir ten, ışıldayan bir cilt herkesin hayalidir. Fakat bronzlaşmak öyle hassas bir konudur ki, bronzlaşırken sağlığımızdan olmamak için oldukça dikkat etmemiz gerekmektedir.

Yaz aylarında bilinçsizce bronzlaşmak için uzun süre güneşlenmek, istediğiniz bronzluğu yakalayamadan cildinize tahmin edilenden daha çok zarar vermenize sebep olabilir. AksuVital Ar-Ge Merkezi Sorumlusu Kimya Mühendisi Dr. Ebru Koç‘’ Herkesin bildiği gibi cilt sağlığınız için güneşin en tepede olduğu öğlen 11.00-15.00 saatleri arasında güneşlenmemelisiniz. 

Bronz bir tene sahip olmak daha da önemlisi doğal yollarla bronzlaşmak için AksuVital Shiffa Home Kakao Yağı kullanabilirsiniz. Bronzlaştırırken aynı zamanda nemlendiren kakao yağı, kalıcı bronzlaşmak isteyenlerin mutlaka kullanması gereken bir yağdır. Yıl boyunca bronzluğunuzu korumak istiyorsanız mutlaka her gün cildinizi nemlendirmelisiniz. Bu sebeple de kakao yağını bronzlaşmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Cilt bakım ürünlerinde de sık sık kullanılan kakao yağı E vitamini açısından da oldukça zengindir ve cildi derinlemesine nemlendirir. Kakao yağının doğal olmasına dikkat edin. AksuVital Shiffa Home Kakao Yağı katkı maddesi içermeyip %100 kakao yağıdır. Ayrıca katı formatta olup kakao çekirdeklerinden fiziksel sıkma (Presleme) tekniği ile üretilmiş doğal bir yağdır.

Bronzlaşırken cildinizi de korumayı da ihmal etmemelisiniz. Cildinizi doğal olarak nemlendirmek isterseniz AksuVital Shiffa Home Shea Butter Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı kullanmalısınız. Bu iki yağ cildinizi hem nemlendirir hem de soyularak kötü görünmesine engel olur. Güneşlendikten sonra duş almanız ve nemlendirici kullanmanız, güneş altında nemini kaybetmiş cildinize nemini yeniden kazandırır ve rahatlamasını sağlar. AksuVital Shiffa Home Shea Butter ve Hindistan Cevizi Yağı %100 doğal olup soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir’’. 


İlgili aramalar;

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.