Tabip Odası Seçime Gidiyor

Tabip Odası Seçime Gidiyor

Hekimler meslek örgütlerinin yeni başkanını belirlemek için Pazar Günü sandık başına gidiyor. Özgür Hekimler Platformu da adaylar arasında yerini alıyor.

Hekimler meslek örgütlerinin yeni başkanını belirlemek için Pazar Günü sandık başına gidiyor. İstanbul Tabip Odası seçimlerinde Özgür Hekimler Platformu da adaylar arasında yerini alıyor. 29 Nisan Pazar Günü Sultanahmet Meslek Lisesi'nde yapılacak seçimlerde Özgür Hekimler Platformu meslektaşlarını hekimlere yaraşır bir oda yönetimi için kendilerini desteklemeye çağırdı.

Parçaları birleştirmeyi ve tabip odasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Özgür Hekimler Platformu Yönetim Kurulu Üyesi ve Platformun sözcüsü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. İbrahim Sözen, seçilmeleri halinde odaya farklılıklar katacaklarını belirtti. Hekimlerin sosyal şartlarını geliştireceğiz. İstanbul Tabip Odasını İstanbul'a ve Hekimlere layık bir hale getireceğiz. İstanbul Tabip Odası Üyelik Kartı Her Hekimin Gururla ve kolaylıklar için taşıyacağı bir hale getireceğiz. Hekimlerin sinemadan inşaata, alışverişten çalışma haklarına, tatilden nöbetlerine kadar günlük hayatlarına faydalar katacak organizasyonlar düzenleyeceğiz. Tabip Odası Hekimin Önümüzdeki 2 yıl tüm hekimler tek vücut olacağız. Tabip Odasını "Çağdaş" hale getirip, oda ve hekimlerin hak ettiği imajını yeniden yakalayacağız. Belki de bu değişim için son şansımız. Bu şansı hekimler olarak iyi değerlendirmeliyiz. Bunu yapabilecek keyifli, kaliteli, istekli, deneyimli bir kadroya sahibiz. Bize güvenenlerin yüzünü kara çıkarmayacağız.’’ dedi.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...