Kansere Karşı Sebze Meyve

Kansere Karşı Sebze Meyve

Dr. Nicholas Gonzales, pankreas kanserini, kemoterapiye karşı sebze, meyve, vitamin ve mineraller ile tedavi etmeyi hastaları üzerinde denedi ve başarılı oldu.

Science dergisinde yayınlanan makeleye göre, ABD'de, Columbia Presperitian Sağlık Merkezi'nde çalışan Dr. Nicholas Gonzales, pankreas kanserini, kemoterapiye karşı sebze, meyve, vitamin ve mineraller ile tedavi etmeyi hastaları üzerinde denedi ve başarılı oldu. Amerikan Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından 1.4 milyon dolarlık araştırma ödülünü de kazanan Gonzales'in, çalışmasını daha ileriye götürmek ve bilimsel olarak kanıtlamak için, bir dizi araştırma yapacağı bildirildi.

Pankreas hastalarında yaşama ömrünün ortalama 5 ila 6 ay arasında uzatılabileceğini açıklayan Gonzales'in, 11 pankreas kanseri hastası üzerinde yaptığı araştırmalarda, hastalara yüksek oranda sebze, meyve ve meyve suları, biraz yoğurt, balık ve yumurta verdiği, bu uygulamasını vitamin, çeşitli bitki özleri ve mineraller vererek desteklediği belirtildi. Araştırmaya katılan 11 hastadan 9'unun bir ile 2 yıl arasında yaşadığı, 2 hastanın 3.5 ve 4.5 yıldır yaşamakta olduğu kaydedildi. Dr. Gonzalez'in araştırmasının sonucu daha bilimsel olarak kanıtlandığı takdirde, uzun zamandır gündemde olan sebze, meyve, yoğurt, balık, mineraller ve vitaminlerin insan sağlığında önemleri bir kez daha ispatlanmış olacak.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...