İşte Erdoğan'ın Enerjisinin Sırrı!

İşte Erdoğan'ın Enerjisinin Sırrı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5 gün içinde 4 ülkeye seyahat edip; o toplantıdan bu toplantıya, o açılıştan bu açılışa koşturuyor;

İşte, Başbakan Erdoğan'ın Şifadır, Şifa Dediği Reçete...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5 gün içinde 4 ülkeye seyahat edip; o toplantıdan bu toplantıya, o açılıştan bu açılışa koşturuyor; halkla buluşuyor, konuşma yapıyor, basın ordusunun sorularına yanıt veriyor. Yoğun temposuna rağmen zindeliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Başbakan Erdoğan'ın sırrı ne? Altın çilek tüketerek, bağışıklık sistemini güçlendiren Erdoğan'ın ikinci doğal dopingi: Kestane balı...

Akşam dan Türkan Yılmazer in haberine göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, kestane balından nasıl faydalandığı geçen hafta ortaya çıktı. 5 gün boyunca Moskova, Kazan, Çanakkale, Mekke, Medine ve Cidde de temaslarda bulunan Başbakan Erdoğan, uçakta rahatsızlanan Zaman gazetesinin Ankara temsilcisi Mustafa Ünal'ın durumunu görünce, Ilık su içine bir tatlı kaşığı kestane balı karıştırıp hemen getirin. İçsin, hiçbir şeyi kalmaz talimatını verdi. Sonra da yanındakilere dönüp, Ama su sıcak olmayacak, ılık olacak; şifadır şifa... dedi.

Yarayı Bile İyileştiriyor

  • Kestane balı, antiseptik ve antioksidan özelliğiyle ön plana çıkıyor.
  • Kestane balı kasları kuvvetlendirici, kan dolaşımını düzenleyici, mide ve karaciğer yorgunluğunu giderici, bağışıklık sistemini güçlendirici etkiler gösteriyor. Baş, göğüs ve karın ağrılarının giderilmesine, ağız yaralarının iyileştirilmesine, üst solunum yolu enfeksiyonlarının hafiflemesine yardımcı oluyor.
  • Alman bilim adamlarının araştırmalarına göre kestane balı, yara tedavisinde antibiyotikten daha etkili. Kestane balı birçok antibiyotiğe karşı direnç kazanmış bakterilerin bulaşmış olduğu kronik yaraları bile birkaç hafta içinde tamamen iyileştiriyor.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...