Yaza Lazer Epilasyon İle Hazırlanın

Yaza Lazer Epilasyon İle Hazırlanın

Kadınlarda yüz, boyun, çenedeki tüylenmeler birebir görüntüyü bozarken, vücuttaki tüylenme de rahatsızlık veriyor.

Vücuttaki fazla tüylerden özellikle kadınlar şikayet ediyor. Kadınlarda yüz, boyun, çenedeki tüylenmeler birebir görüntüyü bozarken, vücuttaki tüylenme de rahatsızlık veriyor. Günümüzde tüylerden memnun olmayan erkeklerin sayısı da artıyor. Uzmanlar özellikle yaz aylarında hem kadın hem de erkekler için daha da can sıkıcı bir hal alan tüylenmeden kurtulabilmek ve özgürce giyinebilmek için şimdiden lazer epilasyon yaptırmayı tavsiye ediyor.

Vücudu yaza hazırlamanın en önemli kısmı tüylerden arınmış ipeksi bir cilde sahip olmaktan geçiyor. Estetik Direktörü Ayşe Bocan, bireylerin istenmeyen tüylerden kurtulmasına yardımcı olan lazer epilasyon hakkında bilgiler veriyor.

Oldukça kolay ve rahat bir tedavi yöntemi olan lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen kıllanmanın önlenmesinde ve giderilmesindeki en önemli ve en etkili medikal teknolojidir. Lazer epilasyon ile vücut bölgesi ,cilt tipi, cilt rengi, kıl yapısı, kıl rengi, hormonal bileşenler, kılın kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak 3-6 seansta tüylerde yüzde 95 oranında azalma görülür. Gelişmiş lazer epilasyon teknolojilerinde kişinin cilt ve kıl özelliklerine göre özel ayarlamalar yapılmasını mümkün kılan gelişmiş bilgisayar sistemleri bulunur. Etkili lazer epilasyon işlemi için kişiye ve bölgeye özel en efektif dozların uzman doktorlar tarafından belirlenmesi gerektiğini belirten Bocan, düşük dozlarla yapılan uygulamaların seansların uzamasına, tam tersi yüksek dozların ise ciltte yanık ve lekelenmelere yol açabileceğinin altını çiziyor.

Siz de yazın pürüzsüz bacaklar ile etrafta özgürce dolaşmak istiyorsanız güneş yüzünü henüz göstermeden lazer epilasyondan yararlanın.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...