Coq10 Cinselliği Güçlendirir Mi

Coq10 Cinselliği Güçlendirir Mi

CoQ10'un kanseri önlemeden kan basıncını düşürmeye, kadar çok farklı alanlarda faydası olabileceği biliniyor...

Doğal bir besin desteği olan CoQ10'un kanseri önlemeden kan basıncını düşürmeye, kalp kaslarını güçlendirmeden aterosklerozu yavaşlatmaya, dişeti iltihaplarını önlemeden belleğe kadar çok farklı alanlarda faydası olabileceği biliniyor.  Amerika Santiago Tıp Fakültesi'nde Beatrice Glomb liderliğinde yapılan bir çalışma bu mükemmel besin desteğinin yeni bir marifetine daha işaret ediyor. Kolesterol ilacı kullananların sık sık şikayetçi oldukları cinsel güç kaybı ve orgazm problemi bu ilaçlarla birlikte CoQ10 desteği ile alanlarda daha az görülüyor.

Daha Mutlu Cinsellik İçin

Aslında önceki bazı çalışmalarda statin kullananlara, birlikte CoQ10 almaları zaten tavsiye ediliyordu. Çünkü statinler kolesterolle birlikte bu faydalı doğal maddenin de seviyesini düşürüyordu. Biz statin kullanan hastalarımıza imkânları varsa günde 100 mg kaliteli bir CoQ10 desteği almalarını tavsiye ediyoruz. 

Kolesterol İlacı Kullananlar Dikkat! 

Bu desteğin muhtemel statinlere bağlı oluşabilecek muhtemel seks hayatı sorunlarını azaltabilmesi bir başka avantaj haline gelmiş gibi görünüyor. 

CoQ10 eczanelerde besin desteği olarak (Qinone, Q-melt ve benzerleri) bulabilirsiniz. Kullandığı kolesterol ilacının cinsel gücünü azalttığını düşünenlere duyurulur. 

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...