Vazelinle Penis Büyütme

Vazelinle Penis Büyütme

Asya'da sıkça kullanılan, Avrupa ve Amerika'da da yaygınlaşmaya başlayan vazelinle penis büyütme durumu; ciddi sorunlara yol açıyor.

Vazelinle Penis Büyütür Mü ?

Asya’da erkekler, penislerini büyütmek için organlarına vazelin ve benzeri yağları enjekte ediyorlar. Doktorlarsa, bu yüzden rahatsızlanan giderek daha çok sayıdaki erkeği tedavi etmekle boğuşuyor. 

Doktorlar, penise vazelin enjekte edilmesinden dolayı, peniste doku tahribatının yol açtığı ciddi deformasyonlar meydana geldiğini belirttiler. Enjeksiyon sonucu enfeksiyon ortaya çıkmasının ise kangrene yol açabileceği bildirildi.

Londra'daki Üroloji Enstitüsü'nden Dr. Manit Arya, güneydoğu Asya ülkelerinde penis büyütme operasyonlarının çok yaygın olduğunu söyledi. Ancak batıdaki doktorlar, erkeklerin kendi kendilerine uyguladıkları bu penis büyütme yönteminin İngiltere ve ABD’de de kullanılmaya başladığını belirtiyorlar. Doktorlar, batıdaki erkeklerin bu yöntemi Asya’ya yaptıkları ziyaretlerde öğrendiklerini sanıyorlar.

Örnek Vaka İncelemesi

Kendilerine başvuran ilginç bir vakayı anlatan Dr. Manit Arya, penisine yağ enjekte eden 31 yaşındaki bir erkeğin penisinin büyümeye devam ettiğini ve ereksiyon olamadığını gördüklerini söyledi. Arya, hastanın penis dokusunun altındaki ölmüş hücrelerin ameliyatla alındığı ve kendisine psikolojik tedavi almasının tavsiye edildiğini anlattı.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...