Öpüşmeye Göre Karakter Analizi

Öpüşmeye Göre Karakter Analizi

İlgililer her şeye göre karakter analizi yapabiliyorlar. Öpüştüğünüz kişinin karakterini mi merak ediyorsunuz. O zaman aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyun.

İlgililer her şeye göre karakter analizi yapabiliyorlar. Öpüştüğünüz kişinin karakterini mi merak ediyorsunuz. O zaman aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyun. İşte dudak dokunuşlarının nelere işaret ettiğinin ipuçları... 

Maceracı 

Öpüşme tekniği: İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir. 

Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif... 

Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda! 

Sonuç: istediği her şeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir! 

Öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir. Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır. Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir. Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir. 

İşkolik

Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir. Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.  

Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür. 

Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan.. 

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği bir şey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinizi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur. 

Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü. özellikler: Saatlerce öpüşebilir. Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken sürpriz beklememelisiniz. 

Entelektüel

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entelektüel adamımız her ikisine de vakıftır. 

Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdür ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir. 

Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır. Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...