Yeni Yıla “İnci Gibi Dişlerle Merhaba” Deyin

Yeni Yıla “İnci Gibi Dişlerle Merhaba” Deyin

Yeni bir yıla girerken kendinize yeni bir gülüş hediye edebilir, küçük estetik dokunuşlarla inci gibi dişlere kavuşabilirsiniz.

Yılbaşı Kutlamalarında Çekici Gülüşünüzle Görenleri Büyülemeyi İster misiniz?

Yeni bir yıla girerken kendinize yeni bir gülüş hediye edebilir, eksik dişlerinizden kurtulabilir, küçük estetik dokunuşlarla inci gibi dişlere kavuşabilirsiniz.

Bir seneyi geride bırakıp yepyeni bir yıla merhaba derken kendiniz için yapacağınız yeniliklerden en önemlisi güzel bir gülümseme ve inci gibi sağlıklı dişler olacak. İlk görüşte olumlu bir etki bırakmanın en önemli sebeplerinden biri olan gülüşümüz, sağlıklı ve parlak dişlerle tamamlanınca çok daha sihirli bir etki yaratıyor.  Yeni yıla güzel bir gülüşle girmek isteyenler için Cad- Cam yöntemi ile gülüş tasarımının uygun olabildiğini belirten Çağdaş Kışlaoğlu, “ Bu yöntem bilgisayar anlamlı dizayn anlamına geliyor. Dişlerinin görünümünden ve gülüşünden memnun olmayan kişiler, ileri teknoloji porselen sistemi ile kendilerine özel doğal dişlere ve sağlıklı bir gülüşe sahip olabiliyorlar” dedi. 

Dişlerdeki Sarı Lekelere Elveda

Günlük tüketilen çay, kahve, sigara gibi maddeler dişlerde kalıcı sarı lekeler oluşturarak rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkarır. Diş beyazlatma yöntemiyle dişlerde oluşan sarı lekelerden kurtulup bembeyaz bir gülüşe kavuşabilirsiniz.  Diş beyazlatma işleminin iki şekilde yapılacağını belirten Kışlaoğlu, “ İlki hastanın kendi başına uygulayabileceği bir yöntemdir. Bu işlemde hekim tarafından alınan ağız ölçüsü ile dişlerin üzerine takılacak ince beyaz kalıpların hazırlatılması daha sonrada hastanın bu kalıpların içine hekimin verdiği ilacı yerleştirerek beyazlatılacak dişlerin üstüne günde 6 ile 8 saat arasında takması şeklinde uygulanır. Diğer işlem hekim tarafından diş üzerine renkli ışık kaynağının uygulanması ile yapılır. Sonuç hemen görülebilir.” dedi. Bu gibi pratik işlemlerin ardından ihtiyacınız olan parlak gülüşe ve bakımlı dişlere sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Bir Diş İçin Diş Etlerine Pembe Bir Dokunuş

Güzel bir gülüş ve sağlıklı bir gülüş için diş etlerinin sağlıklı olması kaçınılmaz bir gerçek… Doğal bir görünüm olması açısından dişe yapılan ufak dokunuşların yanı sıra diş etine yapılan düzeltmeler ile çok daha estetik ve güzel bir görünüme kavuşulabilir. Diş etlerine uygulanan pembe estetik işlemi ile bu bütünlüğün sağlanacağını belirten Kışlaoğlu, “Hasta güldüğünde diş etleri fazla görünüyorsa gingivoplasti metodu uygulanır. Estetiği bozan bu diş eti küçük bir operasyonla düzeltilir.” diye belirtti.

Güzel bir gülüş için tüm seçenekleri değerlendirmek isteyenlere, sorunlu diş yapısında kurtulmak adına Laminaları da öneren Kışlaoğlu; bu yöntemin kırık, çürük, aşınma gibi yapısal bozukluklardan kaynaklanan durumlarda en etkili yöntemlerden olduğunu vurguladı.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...