Duovisc

Duovisc

Viskoelastik Sistem

Alcon

Ambalaj: Duovisc Viskoelastik Sistem; 0.40 mLProvisc/ 0.35mLViscoatve 0.55 mLProvisc/ 0.50 mLViscoat'tan oluşan iki ayrı kombinasyon halinde bulunan tekkullanımlık cam şırıngalarda sunulmaktadır. HemViscoatve hemdeProviscşırıngalar iki adet 27 gauge'lık künt tip kanül veViscoatilekombine kullanılmak için kanülkilit halkası ile birlikte tek blister ambalajdabulunmaktadır.

Endikasyon: DuoviscViskoelastik Sistem, bir katarakt operasyonusırasında iki ayrı viskoelastik materyale özel görevler oluşturması için ayrıayrı veya ardışık olarak kullanılabileceği farklı fizikokimyasal özelliklervermek üzere tasarlanmıştır. Viskoelastik seçimi, söz konusu cerrahi görevperformansının kolaylaştırılması için her birisinin farklı kapasitelerininanlaşılması esasına dayandırılmaktadır.

Uyarılar: Ürün ambalajında bulunanViscoat Viskoelastik Materyal, Provisc ViskoelastikMateryalve steril kanülleri sadece tekkullanımlıktır. Viskoelastik solüsyonların göz içi basıncını artırıcı etkisibulunduğundan risk altında bulunan hastalarda dikkatli kullanılmalıdır.

Doz Önerisi: Oftalmik operasyonlar sırasında, her iki preparatgerektiği gibi kullanılır.

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı.
İlk yorum yapan sen olabilirsin.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.