Pharmaton

Pharmaton

Kapsül

Abdiİbrahim

Standart Panax ginsengekstresi G15 Pharmaton 40 mg, A vitamini 2667 IU, D3vitamini 200IU, E vitamini 10 mg, B1vitamini 1.4 mg, B2vitamini 1.6mg, B6vitamini 2 mg, B12vitamini 1mg, biotin 150mg,nikotinamid 18 mg, C vitamini 60 mg, folik asit 0.1 mg, bakır 2 mg, selenyum 50mcg, manganez 2.5 mg, magnezyum 10 mg, demir 10 mg, çinko 1 mg, kalsiyum 100mg, lesitin 100 mg

Ambalaj: 30 kapsül.

Endikasyon: PharmatonKapsül’den, fiziksel performansın azaldığıhallerde, bitkinlik, yorgunluk ve konsantrasyon azalması durumlarındayararlanılmaktadır. Hastalıktan sonraki nekahat dönemlerinde ve vitamin, mineral,oligoelementlerin yetersiz alındığı durumlarda destek amacıylakullanılabilir.

Kontra Endikasyon: Kalsiyumdüzeylerinin yükselmesi veya kalsiyum atılımının artması şeklindeki kalsiyummetabolizması bozuklukları; gıdalarla fazla miktarda A vitamini ya da Dvitamini alınması; A vitamini ya da D vitamini içeren diğer ilaçlarınkullanılması; böbrek fonksiyon bozukluğu; retinoidlerle (bazı akne ilaçları)yapılan tedavi ve bileşimdeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlıkdurumunad kontrendikedir.

Uyarılar: Gebelikte günlük yüksek dozlarda A vitamini alındığındayenidoğanlarda bazı malformasyonların gö-rülme riskinin arttığı göz önündebulundurulmalıdır.

Yan Etkileri: Gastrointestinal yan etkiler görülebilir.

Doz Önerisi: Erişkinlerde doz, tercihen sabah kahvaltısı sırasındaalınan günde 1 kapsüldür. Kapsüller çiğnenmeden bir miktar sıvıylayutulmalıdır. Yutma güçlüğü olan kişilerde kapsül kesilerek açılmalı, kapsüliçeriği sıkılarak bir kaşığa boşaltılmalı ve bir miktar marmelat, bal ya dabaşka bir yiyecekle karıştırılarak alınmalıdır. Şeker içermez.

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı.
İlk yorum yapan sen olabilirsin.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.