İngilizce Günlük Tutmak İsteyenler

İngilizce Günlük Tutmak İsteyenler

Dünyanın her yerinde konuşulan bir dil olan İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak ister misiniz? Peki, bu nasıl olacak?

Şimdiye kadar verilen bütün eğitimlerin, klasik yöntemlerin hepsini unutarak İngilizceyi daha farklı bir yöntem ile öğrenmeye ne dersiniz? Belki daha önce duymuşsunuzdur. İngilizceyi konuşarak öğrenmek diğer bütün yöntemlerden çok daha etkilidir. Bunun nedeni ise, konuşarak verilen bir eğitim her zaman daha fazla akılda kalacak ve çok kısa sürede öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu sistem sayesinde şuana kadar binlerce kişi konuşarak İngilizce öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor. Sistem ise çok basit bir kurala tabidir. Eğitim almak istediğiniz saatleri kendiniz belirliyor, dilerseniz aldığınız derslerin kayıtlarını yeniden dinleyerek tekrar yapabiliyorsunuz. Üstelik alacağınız eğitimler Amerikalı eğitmenler tarafından verileceği ve onlarla birebir konuşacağınız için öğrenmeniz çok daha kısa sürecektir. Konuşarak İngilizce öğrenmenin en kolay yolu olan bu sistem sayesinde uzun zamandır istediğiniz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz birçok hayalinizi hayata geçirebilirsiniz. Mesela, seyahat etmeyi çok seviyorsunuz ve özellikle yurt dışı gezileri en büyük hayalleriniz arasında yer alıyor. İngilizceyi çok kısa bir sürede öğrenerek yurt dışına seyahat etmek ve kimseye ihtiyaç duymadan her türlü ihtiyacınızı karşılamak kulağa hoş gelmiyor mu? Cevabınız evetse hemen sisteme kayıt olarak öğrenmeye başlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek aslında hayat standardınızı bir tık yükseltmek anlamına da geliyor. İş alanlarınızın genişlemesi ve sosyal faaliyetlerinizi daha farklı açılardan gerçekleştirmeniz mümkün olacak.  Öyle ki; günlük tutmak her ne kadar demode gibi görünse de hala bunu yapanlar var ve hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Gün içerisinde neler yaptığınızı, nasıl bir ruh halinde olduğunuzu İngilizce kelimeler ile anlatmak mükemmel bir şey değil mi? Eğer sizde günlük yazmayı seviyorsanız ve bunu İngilizce olarak yazmak istiyorsanız konuşarak öğren sistemi ile bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Malum, günlüğün başkaları tarafından okunmasını kimse istemez. En çokta bu yüzden günlüğünüzü İngilizce olarak yazdığınız takdirde okunma şansı çok daha düşük olacak ve günlüğünüz güvende olacaktır. Eğer çevrenizde İngilizce bilen kimse yoksa bu anlamda günlüğü İngilizce olarak yazmak sizin açınızdan avantaj olacaktır. Bütün bunları düşündüğünüzde hala İngilizce öğrenmek için vaktinizin geldiğini düşünmüyor musunuz? Eğer gerçekten İngilizce öğrenmeyi istiyorsanız konuşarak öğrenmenin en iyi ve en etkili yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Bu sistem sayesinde günlük yazmanın dışında istediğiniz her şeyi kolayca yapabilir, daha önce kaçırdığınız iş fırsatlarını da bu sayede yeniden yakalayabilirsiniz.

Yorum Yap

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Giriş Yap

Yorumunuzun kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır.

...